Вчені виявили, що Земля знаходиться набагато ближче до центру галактики, ніж ми думали

Вчені виявили, що Земля знаходиться набагато ближче до центру галактики, ніж ми думали

Ірина Дубровська 15, Лютий 2021, 14:57 113
Вчені виявили, що Земля знаходиться набагато ближче до центру галактики, ніж ми думали

Протягом двох десятиліть японський радіоастрономічний проєкт VERA збирав дані для створення тривимірної карти положення і швидкості об’єктів, що обертаються в нашій галактиці. Останній аналіз показує, що Земля знаходиться на 2000 світлових років ближче до центру галактики і рухається на 7 км / с швидше, ніж передбачалося раніше.

Радіоастрономи 21 століття мають багато спільного з першими творцями карт. Коли такі люди, як давньогрецький географ Птолемей, почали з’ясовувати, як виглядає Земля, їм заважала одна важлива обставина: вони були обмежені лише своїм місцем проживання, а тому покладалися на обмежені дані. Те ж саме і з радіоастрономами, які намагаються нанести на карту галактику Чумацький Шлях, не маючи можливості навіть покинути Землю.

Мало того, що галактичні картографи мають лише туманне уявлення про те, як виглядає протилежна сторона галактики, вони також не можуть точно визначити, де знаходиться Земля стосовно галактичного центру і розташованої там надмасивної чорної діри. З 1985 року, за найкращою оцінкою Міжнародного астрономічного союзу, ми перебували на відстані 27 700 світлових років від центру Галактики і рухалися зі швидкістю 220 кілометрів на секунду.

Проєкт Very Long Baseline Interferometry (VLBI) створює тривимірні карти шляхом об’єднання даних з двох або більше різних радіотелескопів і вивчення того, як один набір даних взаємодіє з іншим, формуючи тим самим точний шаблон. З достатньою кількістю телескопів з усієї Японії, у команди був по-справжньому потужний інструмент, еквівалентної радіотарілки шириною 1700 кілометрів! Для порівняння, з його допомогою можна було б розглядати копійку, що лежить на поверхні Місяця.

Дані 99 галактичних об’єктів, а також дані інших дослідницьких груп, зібрані в Першому каталозі астрометрії VERA, були використані для створення більш точної моделі структури Чумацького Шляху. Розрахунки показують, що Земля насправді знаходиться на відстані 25 800 світлових років від центру Галактики і рухається зі швидкістю 227 км / с!

Наступним кроком учених буде дослідження об’єктів, розташованих ближче до центральної чорної діри, шляхом об’єднання VERA зі східноазіатською Радіомережею EAVN, яка включає радіотелескопи в Японії, Південній Кореї та Китаї.

Ми вже повідомляли, що вчені розрахували, як зміниться Земля та як виглядатиме новий суперконтинент.

Ми раніше повідомляли, що історики розкрили деталі секретної операції нацистської Німеччини з вивчення Антарктики.

Також повідомлялося, що археологи знайшли в Аргентині секретний притулок, який, імовірно, призначався для керівників нацистської Німеччини.

Так само ми повідомляли про те, що вчені відкрили таємницю стародавнього зображення людей з головами буйволів в Африці.

Ми вже писали, що вчені розкрили таємницю невідомого космічного об’єкта за допомогою платформи розподілених обчислень Einstein@Home.

Останні новини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Останні новини
Всі новини

Блоги