Вчені знайшли швидкий шлях по Сонячній системі

Вчені знайшли швидкий шлях по Сонячній системі

Ірина Дубровська 15, Лютий 2021, 16:32 112
Вчені знайшли швидкий шлях по Сонячній системі

Вчені знайшли «швидкий маршрут» по Сонячній системі. Він дозволяє небесним тілам і, потенційно, космічним пристроям, швидше долати довгі відстані.

Photo by Andy Holmes on Unsplash Дослідники виявили новий швидкий маршрут для подорожей по Сонячній системі. Він дозволяє подолати кометам і астероїдам відстань від Юпітера до Нептуна менш ніж за десять років. Дослідники відзначають, що так можна відправляти космічні апарати в дальні райони нашої Сонячної системи, а також спостерігати навколоземні об’єкти, які можуть зіткнутися з нашою планетою.

Вчені спостерігали за динамічною структурою цих маршрутів, які утворюють пов’язану між собою серію арок, що тягнуться від пояса астероїдів до Урана і далі. Це відкритий маршрут, який можна використовувати протягом декількох десятиліть, перш ніж небесні тіла, які можуть цьому перешкодити, змінять своє місце розташування.

Найбільш помітні арочні структури пов’язані з Юпітером і сильними гравітаційними силами, якими вони володіють. Комети, які залежать від Юпітера, утворюють маршрути, що дозволяють іншим небесним тілам або космічним тілам проходити поруч з ними. Однак деякі з цих тіл в кінцевому підсумку зіткнуться з Юпітером або покинуть межі Сонячної системи.

Отримані результати потребують подальшого вивчення, щоб визначити, як вони можуть бути використані космічними апаратами. Вчені також хочуть проконтролювати ймовірність зіткнення астероїдів і метеоритів на цих маршрутах.

Ми вже повідомляли, що вчені розрахували, як зміниться Земля та як виглядатиме новий суперконтинент.

Ми раніше повідомляли, що історики розкрили деталі секретної операції нацистської Німеччини з вивчення Антарктики.

Також повідомлялося, що археологи знайшли в Аргентині секретний притулок, який, імовірно, призначався для керівників нацистської Німеччини.

Так само ми повідомляли про те, що вчені відкрили таємницю стародавнього зображення людей з головами буйволів в Африці.

Ми вже писали, що вчені розкрили таємницю невідомого космічного об’єкта за допомогою платформи розподілених обчислень Einstein@Home.

Останні новини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Останні новини
Всі новини

Блоги